Archiv rubriky: Turnaj 4 zemi Pardubice 2012

Derby se Slovenskem v Pardubicích netáhlo. Diváci přišli jen na Švýcary

Česká florbalová reprezentace v domácím prostředí moc zápasů nehraje. Domácím fanouškům se představí vždy jen jednou za rok. Letos v Pardubicích ale moc fanoušků nenalákala. A to ani na atraktivní derby se Slovenskem. Přitom to nebyla pro florbalové příznivce zrovna … Pokračovat

Radek Sikora, ten nahoře. Národnímu týmu se vyplácí kouč na tribuně

Jeho jméno není uvedené v zápisu, přesto při zápasech české reprezentace hraje podstatnou roli. Radek Sikora, dlouholetý reprezentační útočník a nyní kouč, působí jako pozorovatel na tribuně. A jeho postřehy pomáhají. Sikora se k týmu přidal na loňském listopadovém turnaji EFT v Brně. … Pokračovat

Trenér Trnavský: Turnaj splnil naše očekávání, máme z čeho vybírat

Ačkoliv hra českého týmu nebyla ve všech okamžicích stoprocentní, Turnaj 4 zemí v Pardubicích jednoznačně ukázal i silné stránky reprezentace. K tomu všemu se ještě podařilo vyzkoušet různé podoby sestavy. Trenér národního týmu Tomáš Trnavský, jehož výběr absolvuje před prosincovým mistrovstvím světa … Pokračovat

Česko-slovenské derby skončilo 7:1. Také díky Tomašíkově hattricku

Česká reprezentace si v pohodě došla i pro třetí vítězství na Turnaji 4 zemí v Pardubicích a může se radovat z konečného 1. místa. Slovensko sice bylo v úvodní třetině nepříjemným soupeřem, ale 3 branky v prostřední části přinesly domácímu … Pokračovat

Unikátní improvizace: reprezentace dohrávala v obraně se Zálesným

Národní tým řešil při výhře nad Švýcarskem málo obvyklý problém: nedostatek obránců. Pavlu Brusovi bylo totiž už od oběda špatně, po 2. třetině musel odstoupit a protože sedmý bek Štěpán Slaný hrál vepředu na pozici hrotového útočníka, ukázal trenér Tomáš … Pokračovat

Černá série je u konce. Český tým v očekávané bitvě přehrál Švýcary

Důležitý moment pro pohodu českých reprezentantů pár měsíců před mistrovstvím světa. Národnímu týmu se po třech porážkách za sebou podařilo po necelých dvou letech skolit sebevědomé Švýcary. Na vítězství na Turnaji 4 zemí v Pardubicích se dvěma brankami podílel kapitán … Pokračovat

Češi přehráli před prázdnými tribunami Nory 6:2. První třetina byla zběsilá, řekl Richter

Rozlehlé tribuny pardubické ČEZ Areny pusté, tempo na startu sezony nijak závratné. Český tým si v úvodním vystoupení na Turnaji 4 zemí připsal povinnou výhru nad houževnatým soupeřem z Norska 6:2. Seveřané, kteří na minulém MS málem obrali Trnavského výběr o postup … Pokračovat

Rytych své zranění lehce podcenil, říká kouč Trnavský. Prostor dá nyní Součkovi

Český národní tým je na turnaji v Pardubicích kompletně pohromadě až na… brankáře Davida Rytycha. Místo gólmana, jenž má zdravotní problémy, dostane velkou šanci vítkovický Lukáš Souček. Ten má zatím za sebou premiérovou akci v národním týmu a na dubnovém EFT v Bernu … Pokračovat

Turnaj v Pardubicích startuje: na jevišti hokejových mistrů se odehraje možná finální dějství boje o nominaci na MS

Celkem 26 jmen na soupisce pro turnaj 4 zemí v Pardubicích, k tomu rekonvalescent Tomáš Chrápek na místě a zraněný gólman David Rytych v péči fyzioterapeuta ve Švédsku. Národní tým má tři měsíce před světovým šampionátem ve Švýcarsku o 8 hráčů víc, než … Pokračovat