Archiv rubriky: superligan

SSL: Stockholmský AIK nevyhrál ani šestý zápas v řadě, s Jӧnkӧpingem remizoval

V dohrávce 8. kola Superligy na sebe narazily v Solnahallen ve Stockholmu týmy AIK a Jӧnkӧpingu. Trápící se mužstva, která již dlouho čekají na vítězství potvrdila svou „formu“ i tentokrát a rozešla se nakonec smírně po remíze 2:2.Domácí AIK byl střelecky aktivnější … Pokračovat

SSL: Mullsjӧ si vyšláplo na Linkӧping, Tomašík jednou asistoval

Překvapení 8. kola švédské Superligy se zrodilo na palubovce předposledního Mullsjӧ, které nadělilo druhém Linkӧpingu osmičku. Milan Tomašík si připsal v duelu svého Dalenu s Falunem jednu asitenci, jeho tým ale nakonec odešel v prodloužení poražen. V ostatních zápasech porazil Warberg Granlo, Pixbo až … Pokračovat

SSL: Storvreta rozdrtila bleskově Rytychův a Garčarův Helsingborg

Dnes byla ve Švédsku na programu předehrávka 8. kola Superligy mezi obhájcem titulu Storvretou a Helsingborgem, za něž nastoupili také čeští reprezentanti David Rytych s Milanem Garčarem. Čeští legionáři, kteří nechybí v nominaci na blížící se světový šampionát, odešli podle předpokladů … Pokračovat

SSL: Svensson hatrickem a gólem v prodloužení porazil Pixbo

V jediném utkání čtvrtečního programu švédské Superligy porazil v derby v předehrávce 11. ligového kola Warberg Pixbo Wallenstam 7:6 v prodloužení a největší podíl na jeho vítězství měl Magnus Svensson, autor hatricku a rozhodující branky v nastaveném čase. Kromě Svenssona se za domácí dvakrát trefila … Pokračovat