Archiv rubriky: semifinále play off 2014

Proti Chodovu jsme ukázaly, že jsme velký tým, vyzdvihuje vítkovická Denisa Ferenčíková

V semifinále patřila k největším oporám svého týmu. Právě její hattrick rozhodl pro Vítkovice klíčový 4. duel série s Chodovem, v níž pražský klub vedl 2:1, ale nakonec ji prohrál 2:4. Denisa Ferenčíková v sobotu prožívala nejen vlastní postup do … Pokračovat

Vyřazení bolí víc než loni, ale sezona byla úspěšná, ohlíží se Zuzana Tučková

Ostravské sídliště Dubina se v sobotu pro Chodov stalo opět po roce oázou smutku. V tamní sportovní hale totiž jeho hráčky podlehly Vítkovicím 2:6 v 6. semifinále a podruhé za sebou přes rytířky neprošly do Superfinále. Útočnice Zuzana Tučková viděla … Pokračovat

Hattrick Hany Sládečkové zajistil Vítkovicím místenku v Superfinále

Ženský superfinálový duel bude mít opět shodné složení jako loni: obhájkyně titulu, pražský Herbadent, znovu vyzvou Vítkovice. Ty v dnešním 6. utkání semifinálové série porazily Chodov 6:2 a celkově tak zvítězily 4:2 na utkání. Hattrickem se o postup do O2 … Pokračovat

Museli jsme proti Chodovu začít hrát od podlahy, říká k obratu v sérii vítkovický kouč Jiří Velecký

Během minulých 2 sezon proti sobě tihle soupeři odehráli maraton 16 zápasů, nikdo se v českém florbale nepotkává poslední dobou častěji. Vítkovice a Chodov. V sobotu jejich hráčky čeká 17. díl vzájemného střetávání. Prakticky stejné týmy loni odehrály semifinále na 7 duelů, … Pokračovat

Poslední třetina? To byla bída, nechápala Anet Jarolímová. Zároveň jí bylo líto kamarádek z Bohemians

Dobře věděla, jaké měla s Herbadentem štěstí, že si obhájkyně titulu zajistily postup do Superfinále přes Bohemians už v 5. zápase a mohou se vedle toho těšit třeba i z volného víkendu. O tom následujícím bude Anet Jarolímová se spoluhráčkami v O2 areně usilovat … Pokračovat

Mečbol mají Vítkovice. V sobotu mohou vybojovat účast v Superfinále

Centrem pozornosti florbalových fanoušků v Česku se na pár příštích dní stane hala na ostravském sídlišti Dubina. Zítra tam mohou slavit postup do Superfinále muži Vítkovic, v sobotu jejich ženy. Ty dnes zvítězily na Chodově 4:2 a v semifinále se ujaly vedení 3:2. … Pokračovat

Aspoň jsme Herbadentu ukázaly, že se ho nebojíme, říká Eliška Křížová. A děkuje reprezentaci, že zase hraje

Takhle nějak se hraje play off… Před 3. třetinou prohráváte 1:4, víte, že to může být vašich posledních 20 minut v sezoně. Zapomenete na všechno, co bylo a „kousnete se“. Buď to vyjde, nebo ne. Bohemians to v úterý v 5. zápasu semifinálové … Pokračovat

Infarktový zápas ukončila v prodloužení Kristýna Jílková a poslala Herbadent do Superfinále

Před poslední třetinou vedly 4:1. V jejím závěru prohrávaly 4:5. A nakonec po dalším obratu a výhře 6:5 v prodloužení slavily postup do Superfinále. Herbadent si poosmé v řadě zahraje o titul, na Bohemians zbylo konečné 4. místo. Přitom se zelenobílý tým … Pokračovat

Jsem na tom o 1000% lépe, ještě si chci zahrát, říká Jana Vojáčková

Zraněný kotník postavil chodovskou oporu Janu Vojáčkovou do neobvyklé pozice: víkendová semifinále v sérii s Vítkovicemi sledovala útočnice národního týmu v mikině a do hry nezasáhla. V první formaci ji opět zastoupila Nikola Kuchařová, ale Vojáčková neztrácí naději. Prý se … Pokračovat

Herbadent je blízko Superfinále, Vítkovice s Chodovem hrají i po druhém víkendu vyrovnaně

Jen jediná výhra dělí Herbadent od 8. postupu do boje o extraligový titul v řadě. Obhájkyně titulu zopakovaly s Bohemians páteční vysoké vítězství a vedou už v 3:1 na zápasy. To klání mezi Vítkovicemi a Chodovem je po 4 odehraných partiích nerozhodné … Pokračovat