Archiv rubriky: Polish Open 2013

Převládají pozitiva, ale prohra se Švýcarskem mrzí, hodnotí Karolína Šatalíková

Polish Open 2013 byl pro reprezentaci žen předposlední herní akcí před prosincovým světovým šampionátem v Ostravě a Brně. Hlavní trenérka Karolína Šatalíková byla spokojena s produktivitou svého celku, ovšem hrubá nespokojenost byla slyšet, když přišla řeč na utkání se Švýcarskem. … Pokračovat

Za historickou výhru musím pochválit všechny, říká kapitánka. Pro Finy je varováním

Sportovní hala v polském Zbąszyńu, nabitá místní mládeží, byla v pátek svědkem historické události: česká reprezentace žen zde poprvé porazila Finky, výsledkem 2:1. V zápase Češky nebyly lepším týmem, avšak přestály druhou třetinu a rána Macurové znamenala úspěch. Kapitánka po … Pokračovat

Češky po famózní 1. třetině porazily Slovenky 8:1, v Polsku skončily na 3. místě

Federálním derby uzavřela reprezentace vystoupení na Polish Open 2013. Výsledek 8:1 hovoří jednoznačně, avšak od 2. třetiny je dílčí skóre jen 2:1. Reprezentace na turnaji obsadila 3. místo, přičemž nastřílela nejvíc gólů ze všech. Z vítězství se nakonec radovaly Švýcarky, … Pokračovat

Po hektickém úvodu přišla další kanonáda, Češky rozstřílely Polky 10:1

V předposledním utkání na Polish Open 2013 vyzvala česká reprezentace žen domácí Polsko. Po z české strany rozpačitém a hektickém úvodu zápasu se hra uklidnila a Češky zápas bezpečně kontrolovaly. Nakonec si připsaly třetí výhru, a to v poměru 10:1. … Pokračovat

Norky neustály první třetinu a smetl je český uragán. Třetí část je však varováním

Sobota začala pro reprezentaci na turnaji v Polsku duelem s nevyzpytatelným Norskem, o kterém nikdo nevěděl, v jak kvalitní sestavě nastoupí. Konečný výsledek 9:1 sice hovoří jasně, ovšem poslední třetina skončila smírným skóre 0:0. Úvod však byl ve velkém stylu. … Pokračovat

Párysová v Polsku dohrála, má zlomeninu v oblasti chodidla

Návrat Terezie Párysové do reprezentace dopadl nešťastně: v 15. minutě utkání proti Finsku musela odstoupit a pozdější vyšetření v nemocnici odhalilo zlomeninu jedné z kůstek v oblasti chodidla. Přesná diagnóza bude známa po podrobném vyšetření ve Švýcarsku. Nová posila Dietlikonu … Pokračovat

Češky podlehly na úvod Polish Cupu Švýcarsku 3:6, o naději přišly v závěru

Reprezentantky zahájily Polish Open 2013 prohrou se svým největším rivalem posledních let Švýcarskem 3:6. Do utkání nevstoupily dobře, stav 0:3 ještě dokázaly vyrovnat, ale v závěru soupeř odskočil znovu. Od 2. třetiny byl ale český tým aktivnější, jen své příležitosti … Pokračovat

Bez Žižkové, zato s Niemcovou a s Párysovou. Češky v Polsku vyhlížejí duely se Švýcarskem a s Norskem

Národní tým čeká předposlední vážnější test před prosincovým mistrovstvím světa. Na Polish Open, které je pro reprezentaci důležité také proto, že dává možnost zahrát si s týmy druhého sledu, bude v obraně chybět Magdalena Žižková, zato na turnaj míří Anna … Pokračovat