Archiv rubriky: norsko

SOUHRN 7. dne MS: Švýcaři kousek od toužebného finále, prodloužení rozhodl Kivilehto

Finále 9. mistrovství světa si zahrají očekávaní soupeři. I když tomu tak být nemuselo. Domácí Švýcaři totiž vedli s Finskem 10 minut před koncem o 2 branky, přesto nakonec prohráli. Ve druhém semifinále se podle předpokladů prosadili Švédové s překvapením z Německa. … Pokračovat

SOUHRN 6. dne MS: Vedle Čechů prohráli i Slováci, nestačili na Lotyše

Slováci svůj útok na 5. místo nedotáhli, po slibném začátku nestačili na Lotyše. O konečnou 5. příčku si tak zahrají dva přemožitelé Česka: Norsko a Lotyšsko. V utkání o 15. místo porazilo Japonsko miláčka bernského publika Singapur 5:1 a stalo se … Pokračovat

Švédové v generálce na světový šampionát rozstříleli Nory

Stříbrní medailisté z posledního mistrovství světa Švédové odehráli v pátek poslední přípravný souboj před nadcházejícím světovým šampionátech ve Švýcarsku, kde by se chtěli znovu vrátit na florbalový trůn. Soupeřem reprezentace Tre Kronor byl výběr Norska, jenž skončil na posledním světovém … Pokračovat