Archiv rubriky: ilves

FINSKO: Tapanilan uhrál bod v Seinӓjoki a je v kontaktu s první osmičkou

Florbalisté Tapanilanu Erӓ získali překvapivou remízou 7:7 na palubovce obhájce titulu SPV Seinӓjoki bod, který je posunul těsně za osmičku aktuálně postupující do play off. Na osmé příčce momentálně figuruje Lappeenranta, která doma nestačila na Koovee a před devátým Tapanilanem … Pokračovat

FINSKO: Happee znovu pokořilo SSV, Josba překvapila SPV, Ilves Classic

Vedoucí tým finské Salibandyliigy Happee porazil v nedělním utkání 7:5 SSV Helsinky a potřetí v sezoně tak dokázal pokořit velkoklub z hlavního města. Překvapení se zrodila na účet Classicu a obhájce titulu SPV Seinӓjoki. To nestačilo na Josbu, Classic prohrál v prodloužení s Ilvesem.Z týmů ze … Pokračovat

FINSKO: Nokian bude bojovat o play off, nezaváhal v derby s Ilvesem

V tamperském derby zlomil domácí Nokian odpor Ilvesu ve 3. třetině a díky dvěma bodům se po výsledku 9:4 vrátil do bojů o vyřazovací část Salibandyliigy. V utkání se na palubovce potkali i 2 čeští zástupci v nejvyšší finské soutěži – Jan … Pokračovat

FINSKO: Classic přetlačil Happee, Seinӓjoki nadělilo Ilvesu dvanáctku

Florbalisté tamperského Classicu porazili v sobotu na domácí palubovce Happee 6:5 a díky dvěma bodům se posunuli na druhé místo tabulky Salibandyliigy. Utkání přihlíželo více než jedenáct stovek diváků. V dalších zápasech rozstřílelo mistrovské SPV Seinӓjoki Ilves Tampere a Lappeenranta … Pokračovat