Archiv rubriky: FE2011-12ctvrtOSTBOL

Skácelovi je jedno, kam to dá, říká mladík Kašpar. Hrdinou mohl být i on

Každý velebí Petra Skácela. Velezkušený matador je zatím králem série mezi ostravským FBC a Mladou Boleslaví. V pondělí ale předvedl jednu z nejhezčích akcí zápasu benjamínek Petr Kašpar. Když se hosté nadechovali k tomu, aby konečně otočili skóre, utekl všem … Pokračovat

Boleslav opět padla v prodloužení. Tečku zařídil znovu zabiják Skácel

Ostrava vyhrála i druhý čtvrtfinálový zápas série s Mladou Boleslaví v prodloužení. Rozhodující slovo měl opět Petr Skácel, který v 8. minutě nastavení chladnokrevně proměnil trestné střílení. Mladá Boleslav bojovala, opět byla dlouho lepší, ztrátu ze začátku utkání ale nedohnala. … Pokračovat

Dal hattrick a ráno půjde do práce. Bude to dlouhá série, říká Skácel

Jak bývá jeho zvykem, vzal osud zápasu do svých rukou. Když šlo do tuhého, postavil se k trestnému nájezdu a 15 sekund před koncem s ledovým klidem zařídil stav 4:4 a prodloužení. O pár minut později zkompletoval hattrick a úvodní … Pokračovat